Justin Bieber nahradí zesnulého Paula Graye ze Slipknot

|
Justin Bieber nahradí zesnulého Paula Graye ze Slipknot

Po tragickém odchodu Paula Graye si iowská kapela Slipknot nevěděla rady, kam směřovat své budoucí hudební kroky a jestli má vůbec cenu bez Paula pokračovat. Už už se zdálo, že se kapela dohodne na spolupráci s bývalým členem Donniem Steelem. Ten nicméně na poslední chvíli za podivných okolností vycouval a tak byla pozice baskytaristy opět volná. Na svém Twitteru se k tomu Donnie vyjádřil jen stručně a mlhavě "Podle mě to byla jenom zástěrka, ve skutečnosti mě nikdy nechtěli".

Internetem poté začaly kolovat nepotvzené zvěsti a jména hudebníků jako Twiggy Ramirez z kapely Marilyna Mansona, Alexi Laiho z Children Of Bodom, Richard Kruspe z Rammstein, či (byť spíše žertem) Justina Biebera. Šokující zprávu, že posledně jmenovaný opravdu nastoupí na post baskytaristy překvapivě potvrdil i lídr kapely Slipknot Corey Taylor: "Jo, je to pravda. Nechtěli jsme někoho, kdo jen odehraje koncert a půjde se s námi pak ožrat. Chtěli jsme někoho, kdo hudbu cítí srdcem a dělá pro ni všechno. Spolupráce s Justinem bude ta nejbrutálnější věc, jakou jsme kdy udělali. Bude to kurevskej metal".

A že Justin nebude jen tak řadovým členem se potvrdilo sotva pár hodin po jeho začlenění do kapely. "Rozhodli jsme se zpětně upravit pár našich videoklipů tak, aby se líbily i Justinovi a lépe se mu hrály. Bylo to to nejmenší, co jsme mohli udělat pro to, aby se u nás cítil jako doma." nechal se slyšet Joey Jordison, bubeník kapely.

Ukázku jejich "vylepšené" tvorby si můžete pustit v následujícím videu:

EDIT: Jedná se samozřejmě o apríl.

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek