Does It Offend You, Yeah? vás varují před svým pražským koncertem, na kterém jim budou předskakovat pražští LUS3

Does It Offend You, Yeah? vás varují před svým pražským koncertem, na kterém jim budou předskakovat pražští LUS3

Našlápnutá kapela z britských ostrovů, o nichž se tvrdí, že svou nespoutanou energii strčí do kapsy i Prodigy a která má prapodivný název Does It Offend You, Yeah, vydala své druhé album a vyrazila na turné. Deska má název ‘Don’t Say We Didn’t Warn You’ a je zřejmé, že kapela bude pokračovat v bezohledném útoku na naše smysly stejně, jako na loňském festivalu Rock for People, kde se bez varování stali velkou senzací celého festivalu. Fanoušci, kteří byli jejich vystoupení šokováni a nadšeni, ale i ti, kteří je objevili až pozdeji, se chystají 10.dubna do pražského Lucerna Music Baru, kde jim tato parta svou čerstvou novinku předvede live.

 

Podium jim zahřejí pražští LUS3, kteří jsou pro změnu zjevením pro domácí klubové publikum. LUS3 nyní intenzivně pracují na svém debutovém albu, které hodlají vydat v letošním roce. Své netrpělivé fans zatím kromě koncertů baví také prostřednictvím svých nových webových stránek www.lus3.cz , na kterých je nejen prolink na provokativní video k připravovanému klipu vznikajícímu pod taktovkou Martina Pavla umístěnému na YouTube, ale i vtipná videoupoutávka ke zmiňovanému koncertu s Does It Offend You, Yeah?.

 

První video DIOYY k nové desce s názvem The Monkeys Are Coming je k vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=dsXzW3jmvXU

 

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 400,- Kč + poplatky, na místě za 500,- Kč.

Klub bude otevřen od 20:00 hodin.

Více info na:

www.doesitoffendyou.com

www.facebook.com/doesitoffendyou

www.myspace.com/doesitoffendyou

www.lus3.cz

www.bandzone.cz/lus3

www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackpromotion

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek