PHR zveřejňují ediční plán na nejbližší týdny

|
PHR zveřejňují ediční plán na nejbližší týdny

Jelikož se u PHR před několika dny definitivně uzavřel ediční plán na nejbližší 2 měsíce, rozhodli jsme se zveřejnit na co se můžete v blízké době těšit. Kromě českých kapel, je tu tentokrát i větší důraz na zahraniční desky, takže konkrétně:

CHAOS UK - s/t : re-edice klasické punkové desky z roku 1983, ta vyjde poprvé za téměř 30 let opět na vinylu! Tentokrát v barevném provedení a s vnitřňákem.
THE VIBRATORS - Under The Radar : nejnovější deska těchto klasiků na barevném vinylu.
THE VIBRATORS - Energize : první edice LP je dnes téměř vyprodaná, proto přichází čas na nový press v drobné úpravě oproti původnímu – černý vinyl a obal z luxusního 350g kartonu.
THE RESTARTS - Slumworld : debutní deska skvělých anglických punx, po letech bude opět k dostání ve vinylové podobě. Rovněž na skvěle vypadající barevné desce!
UŽ JSME DOMA - Jeskyně : zatím poslední album nejúspěšnější české alternative/punk kapely na vinylovém formátu, který si jistě plně zaslouží.
ŠANOV 1 - Delikatesy : abychom nebyli jen u těch vinylů, tak novinkové album kultovního českého punku vyjde jen na CD, což ale rozhodně nesnižuje jeho kvality! Naopak, kapela se vrací ke stylu jaký známé ze skvělé desky „On The Shit“.

V jednání na další měsíce je spousta dalších nahrávek, informace o nich bude postupně odtajňovat. Rozhodně můžete čekat podobné pecky jako výše zmíněné nahrávky.
Sledujte stránky www.phr.cz a dozvíte se další podrobnosti.

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek