Papa Roach vyhlásili válku, v červenci se pokusí dobýt Prahu!

|
Papa Roach vyhlásili válku, v červenci se pokusí dobýt Prahu!

Tisková zpráva D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar


Je to válka za hudební integritu. Válka za jejich fanoušky. Válka za rock 'n' roll. Poslední album kalifornského kvarteta
Time for AnnihilationOn The Record and On The Road zachycuje tuhle válku na pódiu i ve studiu prostřednictvím devíti živých verzí klasických pecek Papa Roach a pěti nových studiových nahrávek. Od skvělých živých verzí "Last Resort" a "Scars" k rozjeté dupačce nového singlu "Kick in the Teeth" a "Burn" je tohle pořádná jízda s Papa Roach , postavení se před barikádu, která vás naprosto odstřelí. Album Time for AnnihilationOn The Record and On The Road vyšlo na značce Eleven Seven Music v srpnu 2010 a signalizuje nový vývoj v historii kapely.


Time for AnnihilationOn The Record and On The Road gives dává posluchači dvě podoby zážitku s Papa Roach – hudební ohňostroj na pódiu a nezapomenutelné kouzlo nahrávacího studia. Frontman kapely Jacoby Shaddix říká: "Tohle je ohlédnutí za naší kariérou prostřednictvím koncertních nahrávek a taky prohlášení, že tady zůstáváme. Pro nás je Time for AnnihilationOn The Record and On The Road perfektním spojením turné a studia. K zachycení našich show přidáváme nový materiál a vyrážíme na cestu!”


Tahle jízda začíná hned stadiónovkou "Kick in the Teeth." První singl se odbrzdí rifem ostrým jako břitva a melodií, kterou si prostě nejde od plic nezazpívat. Pod dohledem producenta Davida Bendetha (Breaking Benjamin, Paramore) kapela napumpovala v jeho studiu v New Jersey do svých nových písniček oheň.


Tobin Esperance (basová kytara) dodává: "Nové věci zachovávají intenzitu, kterou jsme měli vždycky, ale zároveň znějí jako hymnický rock 'n' roll. Nikdy tuhle energii a koule neztratíme. Písničky budou skvěle znít jak v autě, tak na stadiónu. To je to, co Papa Roach umějí. Chceme vás chytnout rockem ať jste kdekoliv." Bubeník kapely Tony Palermo říká: "Živé hraní nás nakopává. Každý, kdo nás viděl, potvrdí, že tam nestojíme jak solné sloupy. Jacoby vládne každý večer publiku a je to úplné šílenství v nejlepším slova smyslu.”


Živé hraní je podstatnou částí odkazu Papa Roach. Devět živých songů z
Time for AnnihilationOn The Record and On The Road’s bylo nahráno při jejich společném turné se Shinedown v prosinci 2009. Jejich verze "Between Angels and Insects" a "Hollywood Whore" jsou Papa Roach tak, jak to umí – ostří a nesmlouvaví. Kapela hrála s takovými kapelami jako jsou Red Hot Chilli Peppers, Guns N Roses, Avenged Sevenfold, Eminem a Shinedown, hrála na hlavních pódiích OZZfestu a Crüe Festu, a získala si zástupy věrných fanoušků.


Vydat album s živými a studiovými písničkami dohromady je pro mnoho kapel něco nezvyklého – i pro Papa Roach. Papa Roach si získali pověst hardrockových machrů již svým debutem z roku 2000 nazvaném Infest. Od té doby prodali celosvětově přes deset miliónů alb. Time for AnnihilationOn The Record and On The Road obsáhne jejich starší věci - rok 2002 a Lovehatetragedy, Getting Away with Murder z roku 2004, The Paramour Sessions z roku 2006 a Metamorphosis z roku 2009—a přidává živé nahrávky jejich 7 Top Ten rockových singlů "Last Resort," "Forever," "Getting Away With Murder," "Scars" a "…To Be Loved."


Nové nahrávky jsou ovšem také výjimečné. Ať je to už jejich industriálně metalický šturm "Burn" nebo zadumaná chytlavá balada "No Matter What," Papa Roach se i nadále vyvíjejí. Esperance vysvětluje: "Nemáme lineární sound, v kapele je tolik různých osobností a skrz hudbu se potkávají. S našimi písničkami se vám bude chtít se porvat, zašukat si nebo si zatrsat.”


Kapela boří I jiné hranice – název alba navrhli sami fanoušci - "Na Twitteru jsem řekl, že bych si přál něco jiného jako název,” říká Shaddix. "Zeptal jsem se 'Co vyjadřuje Papa Roach?' Lidi nám posílali texty našich písniček. Jeden kluk poslal
Čas zničení Na desce a na turné —což je text 'Crash'—a to sedlo. Než přijdeme na pódium, vždycky si zahulákáme Time for Annihilation. To přesně děláme každý večer."

 

Navíc je na albu Time for Annihilation…On The Record and On The Road speciální skrytá skladba se vzkazem osobně nahraným Shaddixem, kterým povzbuzuje fanoušky, aby se zúčastnili boje proti hladu a bezdomovectví. Shaddix je vyzývá, aby si vzali telefon a vytextovali číslo WhyHunger a tak věnovali 5 dolarů organizaci WhyHunger, která s hladem a chudobou po celém světě bojuje již od roku 1975.


Papa Roach nejsou sami. Součástí jejich příběhu jsou také zástupy fanoušků. Shaddix říká: "Doufám, že se tohle album stane inspirací pro ty, kteří nás ještě naživo neviděli, aby přišli a stali se součástí té syrové energie, která je Papa Roach. Nejsme jen čtyři chlápci na pódiu. Jsme čtyři chlápci na pódiu a hala plná lidí, kurva. A o tom to pro nás je. Každý je součástí našeho gangu. Nemusíš být v kapele, abys mohl být členem gangu, kurva.” A tenhle gang se zmocní rock 'n' rollu, až hodiny odbijou
Time for AnnihilationOn The Record and On The Road.

Členem gangu můžete stat i vy. Přijímač proběhne 13.července v pražském Lucerna Music Baru.

A protože Papa Roach mají spojence a jako spolubojovníky si ze Skotska přivezou pořádný střelce z kapely Yashin,ten večer to bude pořádná minometná palba.

Vstupenky za 630,- Kč + poplatky budou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal od pondělí 11.dubna. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:

www.paparoach.com

www.myspace.com/theyashin

www.musicbar.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

 

Další žurnál

Rapper Scarlxrd se poprvé představí v České republice

Rapper Scarlxrd se poprvé představí v České republice

21. Duben 2018 14:31 |
Scarlxrd aka Maz, vlastním jménem Marius Listhrop je britský rapper, patřící k nové vlně mladých rapperů, jejichž tvorba se vyznačuje velmi agresivním beatem a emotivními texty, plnými hněvu a zoufalství. Přidáme-li k tomu Scarlxrdův charakteristický řev na hranici screama nebo časté střídání tempa, vznikne naprosto jedinečný hudební zážitek. Není divu, že nedílnou součástí jeho koncertů je stage diving a mosh pit, jaký známe spíše z koncertů metalcorových kapel.
... Zobrazit celý článek

Floex a Tom Hodge vydávají singl ze společného alba, oslavují příběhy obyčejného člověka

20. Duben 2018 14:23 |
Tomáš Dvořák (Floex) vykročil k dalšímu stádiu své tvorby a společně s britským producentem Tomem Hodgem připravil unikátní konceptuální album balancující na pomezí soudobé vážné hudby a elektroniky. Desku A Portrait Of John Doe ohlašuje pilotní singl Wednesday (Is The New Friday), který vychází společně s remixem od skotské kapely Hidden Orchestra. Vydání alba u prestižního britského labelu Mercury KX (Decca Classics/Universal) je naplánováno na červen.
... Zobrazit celý článek

Animals As Leaders vydávají živák

19. Duben 2018 14:44 |
Washingtonská djentová kapela Animals As Leaders vydává živé album s jednoduchým názvem "Live 2017",které vzniklo během jejich turné po USA.  Předobjednávky zde:
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek