Co je nového u pražských My Own Story?

|
Co je nového u pražských My Own Story?

Pražská rocková partička My Own Story o sobě po delší době nechává vědět. Na kontě mají nové singly, proběhlo také pár změn v sestavě kapely...více už prozrazuje sama kapela:

V létě 2009 odešel po druhém turné s Imodium solo kytarista Martin do kapely Ewy Farné. Tou dobou jsme byli bez bubeníka a tak napůl bez zpěváka. Nakonec jsme zůstali sami s bassákem Tomem a nějakou dobu to vypadalo, že kapela definitivně skončí. Pak se nám ale zasteklo po hraní, po tour a po rocknrollovým životě jako takovým a tak jsme rozhodili sítě a inzeráty a začali hledat chybějící posty. Nejprve jsme se sešli s našim ex-zpěvákem Mikem a dohodli se na nové spolupráci. Vyzkoušeli jsme několik kytaristů a bubeníků, abychom po čase hledání potkali kytaristu Ondyho a nedlouho po něm bubeníka Lubiho, se kterýma jsme si dohromady sedli nejen hudebně, ale i lidsky. Bohužel téměř po roce připravování a skládání se rozhodl Ondy ukončit kariéru kytaristy nadobro. Tak začalo nové hledání solo kytaristy. Nakonec se našel, říká si Johnny a je s náma teprve krátce.

Těsně před vánoci jsme měli po hodně dlouhé odmlce koncert v pražském Futuru po boku Imodium, který s námi odehrál, už jen jako host, kytarista Ondy. Před necelýma třema týdnama jsme se zavřeli do zkušebny abychom za pomoci Thoma z Imodií natočili dva singly jako ochutnávku z připravovaného debutového dlouhohrajícího alba. Ty jsou nyní oba k poslechu jak na našem bandzone tak na oficiálním webu či na youtube. V současné době bychom chtěli odehrát pár koncertů, abychom se v nové sestavě trochu více ukázali naživo. Aktuálně také tvoříme nový materiál, který by měl být základem již zmiňovaného debutu.

A zde jsou oba dva nové singly:

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek