Plexis míří do studia!

|
Plexis míří do studia!

Vážení kamarádi, kamarádky, zpitaři, příznivci hudby rockové ještě lépe punkové. Na vědomost se dává, že naše hudební skupina stálá se včera účastnila poslední zkoušky před vstupem do studia s bohulibým názvem Faust, kterým se již od pondělka rozlehat bude burácení bubnů pana Švece Martina, kvíleni trylků kytar nekompromisně svíraných v rukách pana Lébla Dušana a hromové Rickenbackerovo dunění a smyslné chroptění pana Strejdy Starýho, které nenechá suché ani jedno oko té nejpadlejší helmbrechtnice. To vše proto, abychom Vám s úctou nám vlastní naservírovali po letech jedenácti nové CD „Vohul To“ jenžto vychází u nakladatelství slovutného Papagajův Hlasatel a to i v nyní znovu populární formě vynilové. Tak nám držte palce nebo se aspoň dloubněte v nose.

http://bandzone.cz/plexis
www.plexis.ic.cz
www.phr.cz

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek