Friday Night Rocks vol.27

Friday Night Rocks vol.27

Dnešní Friday Night Rocks bude trochu zvláštní. Jednak vyjde ještě za světla, jelikož dnes po dlouhé době vyrážím na koncert do lokálního klubu (o kterém možná napíšu report, možná ne). A jednak dnes ani zdaleka nepůjde o klipy, které bych si sám dobrovolně pustil. Spíš ty které by se daly použít v Guatanámu proti teroristům jako mučení.

Velká část z vás zřejmě už o Rebece Black již slyšela, těm kteří ještě neměli tu čest, doporučuji si doplnit hudební vzdělání. Jde totiž o jedno z nejdebilnějších výplodů Disney Channelu, jaký kdy spatřil světlo světa. Za poměrně krátkou dobu jej vidělo 114 milionů lidí a troufám si tvrdit, že se 113 milionům nelíbila.

Jen pro představu, v textu písně (pokud se to vůbec dá takhle nazvat) Rebeca vysvětluje, jak jdou dny v týdnu "yesterday was Thursday, today is Friday and Saturday comes afterwards". Vsuvka s černým raperem, který se ve tří čtvrtinách songu naprosto nesmyslně připojí, je samozřejmostí.

 

Přestože jsem do hip hopu nikdy nějak neproniknul, vždy jsem byl schopen ho tolerovat jako něco jiného. Tohle však nemá s hudbou nic společného.

 

Hodně lidí má rádo svoje džíny. Ale napsat o nich celou písničku? Seriously?

 

Možná ne nejhorší song ever, nicméně grafické efekty by si zasloužily trošku faceliftu.

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek