Další kapely na Obscene Extreme festu

|
Další kapely na Obscene Extreme festu

PUTRID PILE

Před legendárním vystoupením na OEF v roce 2008 destruovala tahle demoliční koule, známá jako PUTRID PILE, zemi za zemí svou nemilosrdnou kampaní za zničení světa.
Tři roky uplynuly a PUTRID PILE stále zabíjí davy svou jedinečnou, lebky drtící brutalitou, posílen dalším albem "House of Dementia", které se okamžitě stalo klasikou; splitkem u RELAPSE RECORDS a taky připravovanou fošnou, jež má letos vyjít. Tenhle chlap je nezastavitelná síla, připravená zase jednou otřást Trutnovem jako deathmetalová godzilla! Jestli si tohle představení necháte ujít, přijdete o nejlepší deathmetalovou one man show na světě.

ENTHRALLMENT

Enthrallment je jedna z nejúspěšnějších bulharských deathmetalových kapel. Kapela začala koncem 90. let – v období mizerných ekonomických podmínek v Bulharsku. Extrémní kapela vznikla v extrémních časech v provinčním městě Pleven. Městě, které zrodilo první brutální řezníky v Bulharsku – méně známé grindery Corpse.
Úspěch Enthrallment je provázen velkým počtem koncertů v Bulharsku a zahraničí. Jejich věrní fans nebyli kapelou nikdy zklamáni. Každý z koncertů Enthrallment je masakr a zvuková kvalita jejich alb je strhující. Převtělují grind do death metalu a death metal do grindu. Styl, který Enthrallment hrají je nejlépe popsán v jedné ze stovek recenzí věnovaných této kapele: “Perfektní kombinace mezi evropským a americkým death metalem smíchaná s grindcoreovými elementy a ještě něčím navíc...” V současnosti pracuje kapela pilně na novém albu. Chtějí vytvořit skladby o vynikající kvalitě a s extrémním zvukem, které navodí jejich fans věčné utrpení.

EADCRASH

Terror grindcore o tempu 666 bpm, který se zrodil počátkem roku 2000. Mají několik cédéček a splitek s LYMPATIC PHLEGM, PERMANENT DEATH a HOG CALLER.
Členové HEADCRASH se rekrutují z LAST DAYS OF HUMANITY, FUBAR, ANAL PENETRATION, MATKA TERESA, D-COMPOSED a mnoha dalších. HEADCRASH jsou připraveni nás na nejbrutálnějším OBSCENE EXTREME Festu dohnat k totální zběsilosti!Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek