Dnes v Lucerna Music Baru - Bandzone má 6. narozeniny!!!

Dnes v Lucerna Music Baru - Bandzone má 6. narozeniny!!!

Již potřetí pořádá server Bandzone.cz v rámci oslav svých narozenin velkou party spojenou s koncertem předních českých kapel i nových hudebních objevů. Tentokrát se uskuteční v pražském Lucerna Music baru, a to v úterý 26.4. od 19:30. Jak je u „Bandzone.cz Night“ zvykem, vstup je pro všechny zdarma!

Na jaké kapely se můžete těšit? Dorazí dokonce i jedna zahraniční hvězda, a to polská indie-coreová úderka Searching for Calm. Další interpreti už budou čistě z domácí scény – hanspaulští Tata Bojs v akustickém „vozembouch“ setu zřejmě představí i jednu zbrusu novou skladbu. Překvapením bude set ceněných Charlie Straight, kteří se představí bez bubeníka a budou proto muset vymyslet koncepci odlišnou od jejich standardních koncertů. Temní elektroničtí hip hopeři WWW zaútočí na smysly návštěvníků svou abstraktní dekadencí. The Pooh z Kaplice, které jste mj. mohli vidět jako předskokany Green Day, předvedou zač je toho stoner rock po vzoru Queens of the Stone Age. Zpěvačka Libido, nová femme fatale české hudební scény, se představí akusticky za doprovodu Adama Piafa z The Prostitutes. A konečně černý kůň celé Bandzone.cz Night – Super Tuzex bros.! Nová kapela talentovaného Tuzexe (Sunshine, ex-Scissorhands), která na narozeninách Bandzone zažije svou ostrou koncertní premiéru a slibuje nezapomenutelnou show!

 

Když jsme s Bandzone začínali, po nocích ho programovali a ve svém volném čase se scházeli nad projektem, který měl být pouhým koníčkem, nikdy by nás nenapadlo, že naroste do takovýchto rozměrů a bude ovlivňovat celou českou hudební scénu. Moc dobře si uvědomujeme, že by se to nepovedlo bez obrovské podpory našich návštěvníků a fanoušků Bandzone. Bandzone.cz night je naším malým poděkováním vám všem.

 

Vystoupí:

 

Tata Bojswww.tatabojs.cz

Charlie Straighthttp://bandzone.cz/charliestraight

WWWhttp://bandzone.cz/wwwneurobeat

Super Tuzex bros.http://bandzone.cz/supertuzexbros

Libidohttp://bandzone.cz/thelibido

Searching for Calm (PL) – http://bandzone.cz/searchingforcalm

The Poohhttp://bandzone.cz/thepooh

 

Vystupující umělce vždy vybíráme jako mix ruzných stylů, abychom potěšili fanoušky a zároveň jim rozšířili hudební obzory. Jedno mají ale společné, všechny tyto kapely nás nesmírně baví.

Vstup ZDARMA

 

Bandzone.cz tým se na vás těší v úterý 26.4. v Lucerna Music Baru v Praze.

 

» Facebook událost pro 6. narozeniny

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek