Plexis dávají ochutnat Sílu v srdci - song z nového alba

|
Plexis dávají ochutnat Sílu v srdci - song z nového alba

Po jedenácti letech vyjde v polovině června nová řadová deska pražských punkerů Plexis. Deska, která dostane název "Vohul to!", je již natočená, a aby kapela zkrátila fanouškům závěrečné čekání, uvolnila na svém bandzone profilu a také youtube kanále k poslechu novou píseň "Síla v srdci".

odkazy na píseň:

bandzone.cz/plexis

youtube.com/watch?v=Zq0Ih3ozsZM

„Je to ta nejměkčí věc, která na desce bude, takový čajíček,“ tvrdí Petr Hošek alias Mucho. Jinak bude "Vohul to!" nejtvrdším a nejrychlejším, které za 27 let existence Plexis natočili. Některé z těch tvrdších kousků již přitom fanoušci kapely znají z jejích koncertů.

Nová deska "Vohul to!" vyjde v polovině června tohoto roku u labelu Papagájův hlasatel Records, a to ve formě klasického CD, ale i sběratelského vinylu. Zároveň také spatří světlo světa film o Petru Hoškovi nazvaný "Antihero".

"Vohul to!" bude teprve šestou řadovou deskou skupiny, zatím poslední album "Už mi to kroutí nohy" vyšlo v roce 2000. Studiové ticho Plexis prořízli od té doby pouze jednou - při vydání kompilace "Best of 25 let" v roce 2009.

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek