Podívejte se na dokument k Rockovým kurzům a Letní umělecké dílně!

Podívejte se na dokument k Rockovým kurzům a Letní umělecké dílně!

Prázdninové ROCKOVÉ KURZY, které více než deset let kotvily v Dobré Vodě u Prachatic, se rozšířily o LETNÍ UMĚLECKOU DÍLNU s nehudebními obory. Tato akce s patnáctiletou tradicí se vloni přesunula z jižních Čech do podhůří Jeseníků, přesněji do lázní Velké Losiny poblíž Šumperka. Nový areál mimo jiné umožnil její rozšíření, takže zároveň s Rockovými kurzy ožívá i Letní umělecká dílna se scénickým tancem, fotografií, grafikou, kresbou, sochařstvím či divadelní improvizací.

 

 

Jako host se na minulých kurzech představil vynikající fusion band Quattro Formaggi (s lektorem Honzou Bálkem za klávesami), organizátor akce a kytarista Honza Militký představil svůj nový DVD ROM s kytarovou videoškolou a lektor textů Tomáš „Marlowe“ Marhoun přispěl svojí trochou do mlýna rockovým loutkovým divadlem (čtete správně) „Strašydelný zámek“ (stále čtete správně). Letos připravil účastníkům tento neúnavný performer, vynálezce, podlahář a druhořadý herec zbrusu novou one-man show s názvem Čas se někdy hrozně vleče, jako žralok potápěče.

Akce je plánována na 15.-24.července 2011, více informací, foto nebo názory účastníků na stránkách http://kurzy.muzikus.cz.

V případě přihlášení zapište, prosím, NMNL do přihlášky. Děkujeme!

 

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek