Vychází vinyl Ave Agony od Vanessy

Vychází vinyl Ave Agony od Vanessy
dnes do republiky konečně dorazil a vychází dlouho očekávaný vinyl Ave Agony od Vanessy. Po několikaměsíčních odkladech, které byly způsobeny krachujícím anglickým výrobcem, se tak mohou zaradovat nejen fanoušci kapely, ale i celé naše vydavatelství. V návaznosti na desítky opakovaných ujištění, že vinyl je už hotový, byla překonána i poslední překážka: poslední skoro měsíční čekání bylo údajně způsobeno velkými vedry (výrobce prý musel hledal novou doručovací společnost, která by mu zaručila, aby vinyly přišly nepoškozené). LP a obsahuje jiné verze všech třinácti skladeb z CD. Pro všechny fanoušky, kteří měli vinyl předobjednaný, X Production přichystalo dárek ve formě dalšího libolného nosiče z produkce vydavatelství zdarma. Děkujeme všem za výdrž a pochopení... a Ave Agony!

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek