MetalGate Massacre vol.II - jdeme do finále!

|
MetalGate Massacre vol.II - jdeme do finále!

V sobotu 14.5.2011 proběhne v pražském Matrix klubu závěr druhého ročníku soutěže českých metalových kapel MetalGate Massacre, tedy velké finále.

O titul celkového vítěze druhého ročníku a o hodnotné ceny s tím spjaté se utká čtveřice soutěžních kapel, která se statečně probojovala přes základní kola a semifinálovou část, ve složení xXXx (metalcore, Praha), SUFFOCATE WITH YOUR VOMITUS (death-hardcore, Černošice), AREA CORE (crossover-posthardcore, Česká Lípa) a SHADOW AREA (crossover-metalcore, Strážnice).

Tradiční role mimosoutěžního hosta večera se tentokráte zhostí brněnská post-hardcore metalová formace INSANIA. Akce začíná v 19:00. Vstup je zdarma! Nyní jde již o všechno, proto přijďte podpořit své favority!

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek