Na letošním Ouvalském bigbítu uvítá Divokej Bill britskou skupinu Levellers

|
Na letošním Ouvalském bigbítu uvítá Divokej Bill britskou skupinu Levellers

V sobotu 4. června proběhne v Úvalech u Prahy jubilejní dvacátý ročník Ouvalského Bigbítu. Domácí skupina Divokej Bill, pod jejíž patronací každoročně probíhá, tentokrát v Úvalech uvítá své dlouholeté britské přátele, folk punkovou skupinu Levellers. Ti se do Čech vracejí po dvou letech, aby právě s Divokým Billem zahostovali na dvou koncertech a dvou festivalech.


„Na společném turné po Anglii, byli Levellers jako naši starší bratři. Posbírali jsme hromadu nových zkušeností a zažili s nimi mnoho srandy. Letos budeme Levellers hostit my a už se těšíme, že jim to všechno oplatíme, pohostíme, a po pár letech si zase spolu zahrajeme,“ těší se Vašek BláhaDivokýho Billa.

Na dvou pódiích se kromě Divokýho Billa a Levellers objeví Polemik (SK), Plexis, Medvěd 009, Le Pneumatiq, The Hollow Men (DE), Bára Zemanová, Dirty Blondes a další spřátelené kapely.

Vstupenky je možné nejpohodlněji zakoupit na www.ticketsforpeople.cz za 290 Kč + poplatky a na místě pak za 350 Kč. Další předprodeje v Úvalech: Tabák, nám. Arnošta z Pardubic. A v Českém Brodě: Květiny, nám. Arnošta z Pardubic.

Doprava z Prahy je z Masarykova nádraží do Úval v sobotu každou půlhodinu x:10 a x:40.

Zpátky do Prahy každou hodinu vždy v x:28, poslední 23:28 h na Hlavní nádraží. První spoj v neděli ve 4:58 h.

 

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek