UDG vydává živé DVD Cirkus Live

|
UDG vydává živé DVD Cirkus Live

Čerství vítězové Hudebních cen Žebřík v kategorii nejlepší skupina roku 2010, ústecká kapela UDG,  dokončila práce na svém prvním živém DVD „Cirkus Live!“.

 

Živý záznam koncertu „Cirkus Live!“ byl pořízen 16. listopadu 2009, kdy UDG koncertovali v opravdovém cirkusovém šapitó CirkusCirkus na pražském Rohanském nábřeží. Byl to koncert v mnoha směrech velmi výjimečný. Skupina vystoupila v cirkusových kostýmech, ve kterých účinkovali i herci ze seriálu Cirkus Humberto. Koncert v kruhové manéži obohatila vystoupením mnoha speciálních hostů a artistů na pódiu i ve vzduchu. Mezi nimi například byla

Leny Trčková, Jana Lota, Prochajda Divokýho Billa, ČendaPost-it, Petr TichýNo Heroes a

skupina O5 a Radeček. Z artistů to pak byl provazochodec a provazojezdec Láďa Kaiser, rychložonglér Ruda Janeček či ekvilibristka Klára Kaiser. DVD „Cirkus Live!“ vychází 1. dubna 2011 u labelu 4All Production s.r.o. (distribuce EMI).

 

DVD „Cirkus LiveUDG pokřtili 30. března v pražském Lucerna Music Baru.“DVD „Cirkus live!“ je jakýmsi vyvrcholením našeho desetiletého snažení, a taky je to velkej dárek pro naše fanoušky i pro nás samotné. To si zaslouží krutej monstr mejdan “, řekl Jugi. V roli speciálních hostů se představí mladá talentovaná skupina Mothers Angels.

 

Linky:

www.udg.cz

http://bandzone.cz/udg

http://www.facebook.com/#!/pages/UDG/12154727212?v=wall&ref=search

Jugiho blog http://www.t-music.cz/uzivatele/profily/jugi/clanky/_aktivity/

 

 

13. 5. 2011 Chlumčany – KD

14. 5. 2011 Dolní Kralovice – KD

21. 5. 2011 Křesetice u Kutné Hory – KD

3.6. 2011 Vyškov – B29

 

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DANZIG POPRVÉ NA BA! SEPULTURA, GOBLIN NEBO AURA NOIR V SESTAVĚ

21. Březen 2018 10:31 |
Glenn Danzig letos oslaví 30 let od založení svého solo projektu po svém působení v ikonách horror punku MISFITS a v gothic hard rockové kapele SAMHAIN a tato oslava bude mít podobu několika speciálních show z nichž jedna bude debutový koncert DANZIG na Brutal Assaultu!
... Zobrazit celý článek

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek