Rokytná FEST 2011: špičkové obsazení i pivo z tanku

|
Rokytná FEST 2011: špičkové obsazení i pivo  z tanku

Třetí ročník festivalu, který si za dobu svého konání získal velkou oblibu u návštěvníků, se letos koná 20. a 21. května. Dvojnásobná délka festivalu není jediná změna. Pořadatelé vybrali i novou lokalitu, znatelně zkvalitnili program a také se zaměřili na gastronomii. Návštěvníkům slibují grilované pochoutky a pivo čepované z tanku. Už nyní se fanoušci těší na Mňágu a Žďorp, Ready Kirken, Vypsanou Fixu, Rybičky 48, O5&Radeček a řadu dalších.

Festival Rokytná FEST je proslulý tím, že se na něm setkávají fanoušci všech generací. „Nabídka hudby je rozmanitá, proto si nás už od prvního ročníku vyhledávají jak teenageři, tak i starší lidé,“ přiblížil hlavní pořadatel akce Pavel Vlašín.

Vítaným zpestřením je vylepšená nabídka nápojů a jídla. „Letos jsme připravili pro návštěvníky raritu, která se na akcích tohoto typu moc nevidí. Přímo v areálu festivalu budeme čepovat nepasterizované pivo z tanku. Pro milovníky dobrého jídla můžu prozradit, že budeme připravovat grilované speciality a jiná gurmánská překvapení,“ popsal Vlašín. Další novinkou letošního ročníku je pomýšlení na ekologii. „Nejsme k přírodě lhostejní, proto návštěvníci, kteří budou odevzdávat prázdné kelímky, obdrží kupon na pivo zdarma. Pro ně motivace, pro pořadatele řešení průběžného úklidu,“ vysvětlil Vlašín. Dvoudenní vstupné stojí v předprodeji 300 korun a na místě 350 korun. V místě konání bude možné si zakoupit i jednodenní vstupné, které přijde na 200 korun. „Ještě než jsme začali s propagací, už nám předprodeje hlásily čtyři stovky prodaných lístků na dva dny. Loni byla celková návštěvnost třináct set lidí,“ uvedl Vlašín, jehož akce, kterou pořádá spolu s rokytnickými fotbalisty, přesahuje návštěvností počet lidí žijících v místě konání. Letos už nemusí být festival zajímavý pouze pro místní návštěvníky a blízké okolí, ale díky zamýšlenému stanovému městečku a zajištěnému zázemí mohou do Rokytnice nad Rokytnou přijet také milovníci festivalů z daleka.

Vstupenky opět v předprodeji dvoudenní za 300,- Kč v www.ticketstream.cz a Ticketpro www.ticketpro.cz

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek