FREAK fest součástí OEF 2011

|
FREAK fest součástí OEF 2011

Jeden extra den navíc v rámci OBSCENE EXTREME Festivalu pro ty, které baví být jiní! Posloucháme muziku, co ostatní nechápou, oblékáme se, chováme se a přemýšlíme jinak… Na FREAK DAY na OBSCENE EXTREME Festivalu se navíc pobavíme dle našeho gusta, protože na OE jsme mezi svými a můžeme řádit (s minimálním rizikem, že by byl někdo pohoršen nebo volal policii :-)

Ve spolupráci s šílenci z pražského tattoo & piercing salonu HELL.cz pro vás připravujeme komponovaný program skládající se z projekcí dokumentů o body modification a diskuzí na toto téma, samozřejmě i s názornou ukázkou. Navíc se můžete zúčastnit některé z disciplínFREAK PĚTIBOJE.

1. Run, cripple, run - souboj jednotlivců, běh v nepřirozené pozici

2. Vomit duel - souboj jednotlivců, pití půl litru slané vody na ex na rychlost, popř. možnost upgradovat na pití chcanek

3. Gore target - soutěž dvojčlenných družstev, hod rajčetem na živý cíl

4. Freak shopping slalom - soutěž dvojčlenných družstev, slalom v nákupním vozíku

5. Dirty downhill - souboj jednotlivců ve skluzu ze zabahněného svahu
Všichni milujeme volnou disciplínu na soutěži MISS. Tady náš čeká free style disciplínu DO IT YOURSELF, DO IT OBSCENE, DO IT EXTREME. Žertovné masky a kostýmy rozhodně vítány! BÝT FREAK NENÍ OK, BÝT FREAK JE SUPER!!!

Další žurnál

Rapper Scarlxrd se poprvé představí v České republice

Rapper Scarlxrd se poprvé představí v České republice

21. Duben 2018 14:31 |
Scarlxrd aka Maz, vlastním jménem Marius Listhrop je britský rapper, patřící k nové vlně mladých rapperů, jejichž tvorba se vyznačuje velmi agresivním beatem a emotivními texty, plnými hněvu a zoufalství. Přidáme-li k tomu Scarlxrdův charakteristický řev na hranici screama nebo časté střídání tempa, vznikne naprosto jedinečný hudební zážitek. Není divu, že nedílnou součástí jeho koncertů je stage diving a mosh pit, jaký známe spíše z koncertů metalcorových kapel.
... Zobrazit celý článek

Floex a Tom Hodge vydávají singl ze společného alba, oslavují příběhy obyčejného člověka

20. Duben 2018 14:23 |
Tomáš Dvořák (Floex) vykročil k dalšímu stádiu své tvorby a společně s britským producentem Tomem Hodgem připravil unikátní konceptuální album balancující na pomezí soudobé vážné hudby a elektroniky. Desku A Portrait Of John Doe ohlašuje pilotní singl Wednesday (Is The New Friday), který vychází společně s remixem od skotské kapely Hidden Orchestra. Vydání alba u prestižního britského labelu Mercury KX (Decca Classics/Universal) je naplánováno na červen.
... Zobrazit celý článek

Animals As Leaders vydávají živák

19. Duben 2018 14:44 |
Washingtonská djentová kapela Animals As Leaders vydává živé album s jednoduchým názvem "Live 2017",které vzniklo během jejich turné po USA.  Předobjednávky zde:
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek