Změny v line-upu Colours

Změny v line-upu Colours

I nám se bohužel nevyhýbají negativní zprávy: v posledních dnech zrušily z vážných důvodů na jejich straně již dříve potvrzená vystoupení dvě menší zahraniční kapely - Choc Quib Town a Desert Slide. Obě se fanouškům a návštěvníkům Colours velmi omlouvají.

Pokud jste se na ně těšili, určitě se budeme snažit, aby přijely příští rok.

Naopak máme radost, že po zrušeném koncertu před dvěma roky na Colours vystoupí letos na kostelní scéně Lenka Dusilová s formací Eternal Seekers - tj. Clarinet Factory a Beata Hlavenková.

Děkujeme za pochopení těchto změn.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek