Silverchair pozastavují svojí činnost

|
Silverchair pozastavují svojí činnost

Australská alternativní banda Silverchair se rozhodla ukončit svoji aktivitu na dobu neurčitou. Děje se tak po dvaceti letech veleúspěšné činnosti. Silverchair za dobu svojí existence sice vyprodukovali pouze pět řadových alb, což nevypovídá o příliš velké potenci muzikantů, nicméně dokázali nahrát několik velmi kvalitních hitů jako např. "Luv Your Life", "Straight Lines" nebo "Freak".

K této události zveřejnili na svém webu oficiální prohlášení, které vám teď ve zkrácené verzi přinášíme:

"Silverchair jsme založili před dvaceti lety, když nám bylo dvanáct. Už tenkrát jsme se rozhodli, že jakmile hraní v této kapele přestane být sranda a přestane nás umělecky naplňovat, ukončíme svoji činnost.

Proto jsme se rozhodli uložit Silverchair k zimnímu spánku a věnovat se každý svým vlastním věcem. Ujišťujeme vás, že toto rozhodnutí jsme nebrali na lehkou váhu a předcházelo mu dlouhé přemýšlení.

Chápeme, že tím zklameme spoustu našich fanoušků, ale bereme to jako osvobozující a pozitivní krok v našem životě.

Děkujeme za pochopení

Daniel, Ben a Chris"

Rozloučení si můžete v plném znění přečíst zde.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek