Mick Jagger dává dohromady novou kapelu

Mick Jagger dává dohromady novou kapelu

Frontman legendárních Rolling Stones Mick Jagger se rozhodl zformovat novou superskupinu. Jagger přizval k spolupráci Dava Stewarta ze skupiny Eurythmics, britskou soulovou zpěvačku Joss Stone, zpěváka Damiana Marleyho, který je synem Boba Marleyho, a indického hudebníka a producenta Allaha Rakha Rahmana, zodpovědného třeba za soundtracky k filmům 127 hodin nebo Milionář z chatrče.

Kapela nese název Super Heavy a hraje různorodou směs žánrů od reggae po klasický rock. Vzhledem k tomu, že v kapele jsou 4 vokály, se může Jagger soustředit nejen na zpěv, ale také na hru na kytaru. Zda však plánují vydat plnohodnotnou desku, či to znamená úplný konec "Stounů", není známo.

Další žurnál

PEGAS OPOUŠTÍ HYPNOS

22. Květen 2018 10:31 |
Oficiální zpráva kapely:
... Zobrazit celý článek

Floex a Tom Hodge představují druhý singl ze společné desky i s remixem od Maxe Coopera

18. Květen 2018 13:29 |
Druhým singlem John Doe Arise Tomáš Dvořák (Floex) a britský producent Tom Hodge uvádějí společné konceptuální album A Portrait Of John Doe. Singl vydávají také s remixem od respektovaného producenta Maxe Coopera. Vydání alba u prestižního labelu Mercury KX (Decca Classics/Universal) je naplánováno na červen.
... Zobrazit celý článek

LEPROUS a AGENT FRESCO na Slovensku a v Česku

17. Květen 2018 10:59 |
LEPROUS (NOR), AGENT FRESCO (IS) 4.9.18 - Collosseum, Košice 12.9.18 - MMC, Bratislava 13.9.18 - Melodka, Brno www.obscure.cz
... Zobrazit celý článek

FEST CUP už tuto neděli aneb čtyři festivaly znovu poměří své síly

15. Květen 2018 14:32 |
20. 5. 2018 - Praha, Libeň - sportovní centrum Koráb Je lepší festival Brutal Assault, Obscene Extreme, Mighty Sounds nebo Czech Death Fest? S velkou dávkou nadsázky tuto otázku zodpoví už tuto neděli fotbalový turnaj FEST CUP 2018. Organizátoři každého z festivalů poměří své síly a schopnosti na fotbalovém hřišti v Praze Libni.
... Zobrazit celý článek

Madball vydávají nové album

9. Květen 2018 13:40 |
Newyorkští Madball vydávají nové album - For The Cause - vyjde 15. června u Nuclear Blast Records. Poslechněte si ukázku Old Fashioned.
... Zobrazit celý článek