Nový videoklip skupiny High Five k singlu Wake Up

|
Nový videoklip skupiny High Five k singlu Wake Up

Videoklip k singlu Wake Up byl natočený na jeden záběr bez jediného střihu! Odehrává se v něm několik zdánlivě nesouvisejících příběhů, které se však při pozorném sledování vzájemně proplétají.

Ve videoklipu si kromě kapely High Five zahrál například promotér Robert Vlček, který si roli barmana střihl již před několika lety ve filmu Samotáři. Dalším účinkujícím je herečka Patricie Solaříková známá například ze seriálu Ulice nebo Ranč U zelené sedmy. Režisérem videoklipu je Martin Linhart. Další zajímavou postavou je rozhlasový moderátor a hudebník Jakub Alexa, zpěvačka Viki, bubeník kapely Hrůzy Stanislav Matoušek dále hrají: Matěj Dvořák, Dana Faktorová, Gloria Delilah Abu Zummar, Melanie Drastilová, Sarah Magassoubová.

Režie: Martin Linhart
Kamera: Martin Linhart, Martin Trnka
Scénář: L. Bělina / J. Alexa / M. Linhart & High Five

Děj se odehrává v pražském So.cz.ka baru. Zachycuje běžné situace obyčejného pracovního dne ve velkém městě, plném zvláštních lidí. Odráží příběhy a osudy jednotlivých postav, různých sociálních vrstev a zájmů, kteří do baru přicházejí s různými, často podivnými záměry.

Singl a videoklip předznamenávají vydání debutového EP, které by mělo vyjít v září 2011. Producentem singlu i celého EP je Jakub Alexa, mix a mastering Filip Gemroth. Nahráno ve studiu Psáry.

informace na stránkách: http://bandzone.cz/janrichter, nebo Facebooku: http://www.facebook.com/#!/pages/Jan-Richter-High-Five/
120484694651587

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DANZIG POPRVÉ NA BA! SEPULTURA, GOBLIN NEBO AURA NOIR V SESTAVĚ

21. Březen 2018 10:31 |
Glenn Danzig letos oslaví 30 let od založení svého solo projektu po svém působení v ikonách horror punku MISFITS a v gothic hard rockové kapele SAMHAIN a tato oslava bude mít podobu několika speciálních show z nichž jedna bude debutový koncert DANZIG na Brutal Assaultu!
... Zobrazit celý článek

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek