Friday Night Rocks vol.29

Friday Night Rocks vol.29

Dnešní chmuravé počasí na náladě moc nepřidá, tak snad alespoň dnešní Friday Night Rocks to změní. Ústní část maturity úspěšně za mnou, ale dokud ten papír nebudu mít v ruce, nebudu klidný, proto se dnešní díl budu věnovat pohodovým písníčkám na zlepšení nálady.

 

 

 

 

 

 

Nejdříve menší pohodovka od partičky N.O.H.A. So, just chillin' ...

...neustále se opakující smyčka nikterak neomrzí a pořád má tenhle song v sobě něco zvláštního.

Dalši v řadě je snad pro všechny známý Bob Marley, kterého rozhodně neposlouchají pouze zhulenci, ale i lidé z hudebním vkusem a méně zakouřenou myslí:) Ještě vodnička,slušivý tabák a posezení u grillu s přáteli a jsem nejvíc spokojenej...jen realizace pokulhává...

"I will be stronger...become the freedom..." známá slova hymny z loňského fotbalového mistrovství světa z jižní Afriky. Fotbalu moc nehoduju to radši hokej, ale letošní vítezství FC Viktoria Plzeň mě nadchlo, aspoň nejsme jenom městečkem zlatavého moku:)

A když jsme u toho fotbalu...

...snad jedna z nejlepších reklam na fotbal. Skvělé motivační video, bez práce a dřiny to prostě samo nepřijde:) (snad si to vezmu k srdci).

Stále něco chybí, že...?

...partička Sublime s jejich songem Santeria. Na první poslech se mi zalíbila a skvěle se hodí k příjemnému posezení venku s nejbližšími. Teď už fakt chybí jenom to lepší počasí. Opakuju se, já vím, ale v tomhle se nedá myslet na něco jinýho. Teplo, sluníčko, teplo, sluníčko... :) Zítra má být už lépe tak uvidíme. Snad se vám některá písnička zalíbila a nezahltíte tento článek negativními komentáři, kritickými ano, ale ne hanlivými. Na ty mám mail:)

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek