Apple zanedlouho spustí iCloud

Apple zanedlouho spustí iCloud

Co je vlastně tak revolučního na této funkci a jak se to týká hudby? iCloud je služba, která umožní streamovat hudbu živě z Apple serverů do PC, iPhonů, iPodů a iPadů. Navíc bude hudba na iCloud porovnávána s hudbou na disku uživatele, nebo v jeho iTunes knihovně. Pokud bude kvalita skladby na disku špatná, Apple ji nahradí kvalitnější.

Apple uzavřel dohody s třemi ze čtyř hlavních nahrávacích společností (Warner, EMI, Sony) a s Universalem právě jedná. Dohoda se týká tzv. „proskenování a nalezení shody“ hudby na iCloud serverech s hudbou na discích uživatelů. iTunes v podstatě prohledá vaši knihovnu a povolí vám přístup k online hudbě, kterou již vlastníte.

Těžko půjde o takovou revoluci v hudebním průmyslu jako byl příchod iTunes, přesto se dá předpokládat (jako u každého produktu značky Apple) velká úspěšnost tohoto produktu.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek