Nové album DCOI už brzy volně k poslechu

|
Nové album DCOI už brzy volně k poslechu

Během léta u VOLTAGE RECORDS vyjde zbrusu nová deska americkým DCOI s názvem „When history repeats…“ Album obsahuje 20 ostrých rozbušek v duchu amerických PULLOUT s nádechem MINOR THREAT nebo ranných NOFX! Ostré nejsou nejen kytary, ale i texty, které jsou plné kritiky na americký způsob života a další každodenní témata těchto kids z kalifornského Oaklandu… Album vyjde jak na černém vinylu, tak v barevném provedení. V přípravě je i luxusní limitovaná edice.
Celé album si můžete exkluzivně poslechnout v tradičním playlistu na stránkách www.voltage-shop.com od pondělí 6.6. do neděle 12.6.!

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek