Papa Roach v Praze vystoupí se skotskými Yashin

Papa Roach v Praze vystoupí se skotskými Yashin

Yashin je skotská post-hardcoreová kapela založená v Glasgow v roce 2006. Založili ji kamarádi ze školy kytarista Paul Travers a basák Andrew McShane, našli si zpěváka Michaela Rice a bubeníka Davida Beatona, který je seznámil s kytaristou Lewisem Millenem.

Yashin si rychle vybudoval početnou fanouškovskou základnu a vydal v roce 2008 dvě EP - Pay to PlayMiles Away But Getting Closer. Původní zpěvák Michael Rice opustil kapelu v říjnu 2008.

Po krátkém konkursu se kapela rozhodla nahradit Michaela ne jedním, ale hned dvěma zpěváky – v Americe narozeném Harry Radfordem a rodákem z Glasgow  Kevinem Milesem. V dubnu 2009 Yashin odehráli devět koncertů jako support Madina LakeThe Audition, po mnoha dalších koncertech po Evropě nahrávají svůj debut  Put Your Hands Where I Can See Them s Romeshem Dodangodou v Long Wave v listopadu 2009.

1.února 2010 Yashin své první album Put Your Hands Where I Can See Them vydávají. Obsahuje také cover skladby "Everytime" od  Britney Spears. V březnu kapela vyjíždí na turné s Glamour of the Kill. V prosinci 2010 jedou jako support kapely Emarosa, a v lednu 2011 předskakují  A Day to Remember a později vyrážejí na turné společně s Papa Roach se kterými se objeví také v Praze. V červnu je pak čeká společný koncert s Korn v Glasgow.

Vstupenky za 630,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:

www.paparoach.com

www.myspace.com/theyashin

www.musicbar.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DANZIG POPRVÉ NA BA! SEPULTURA, GOBLIN NEBO AURA NOIR V SESTAVĚ

21. Březen 2018 10:31 |
Glenn Danzig letos oslaví 30 let od založení svého solo projektu po svém působení v ikonách horror punku MISFITS a v gothic hard rockové kapele SAMHAIN a tato oslava bude mít podobu několika speciálních show z nichž jedna bude debutový koncert DANZIG na Brutal Assaultu!
... Zobrazit celý článek

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek