Zveřejněn tracklist a první singl z nadcházejícího albaTarji Turunen

|
Zveřejněn tracklist a první singl z nadcházejícího albaTarji Turunen
Posluchačům finské hudby určitě neuniklo, že nejuznávanější zpěvačka země tisíce jezer Tarja Turunen se chystá vydat své druhé sólové album pod názvem "What Lies Baneath". Čekáte-li netrpělivě na 3. září, kdy novinka vyjde, zajisté Vás potěší, že si můžete čekání zkrátit poslechem první zveřejněné písně "Falling Awake". Mimo ni už Tarja zveřejnila i tracklist: 01.Anteroom Of Death (feat.Van Canto) 02.Until My Last Breath 03.Dark Star (feat.Hil Labonte) 04.Underneath 05.Little Lies 06.Rivers Of Lust 07.In For A Kill 08.Montanas de Silencio 09.Falling Awake (feat.Joe Satriani) 10.The Archive Of Lost Dreams 11.Crimson Deep

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek