Nový sing Coldplay

Nový sing Coldplay

Nová píseň Every Teardrop Is a Waterfall je od pátku ke stažení na iTunes. Jde o první singl ze zatím nepojmenovaného páteho alba britských sluňáků, které by mělo vyjít na podzim.  Píseň v sobě má něco hitu z roku 1976 I Go to Rio od Petera Allena a Adrienne Anderson. Předcházející singl Christmas Lights byl přijat kladně, ale Every Teardrop na další trefu do čeného nevypadá. Je tam stadionová kytara ala U2 = ala Coldplay, produkoval to Brian Eno, ale zdá se, že Coldplay v poslední době příliš obcovali s popem. Že by každá slza nebyla vodopádem?

http://www.youtube.com/watch?v=1Kf_6BWcOOg&feature=player_embedded

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek