Linkin Park natočili klip na Iridescent

Linkin Park natočili klip na Iridescent

Přestože je na našem webu, zdá se, trochu "přetransformerováno", o tuto novinku se nelze nepodělit. K singlu "Iridescent" pořídili očividně velmi nákladný klip, jak je ostatně u kapel jejich formátu zvykem. Videoklip k němu režíroval Joe Hahn, člen kapely, jež režíroval drtivou většinu klipů Linkin Park.

Klip je stejně jako u singlu "New Divide" prostřihem záběrů z filmu a záběrů na kapelu. Ta tentokrát dostává větší prostor a dokonce si zahraje na apoštoly u Poslední večeře...

Film Transformers: Dark Of The Moon bude mít v českých kinech premiéru 30. června.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek