Ochutnávka z letošního Rock Am Ring!

|
Ochutnávka z letošního Rock Am Ring!

Téměř v každé zemi existuje alespoň jediný festival, který je zaměřen na metal nebo rock. Takovému Německu vévodí hned tři velké fenomény, kam se sjíždí fanoušci ze všech koutů světa - Wacken Open Air, Rock Im Park a na závěr Rock Am Ring! Letošní ročník stál opravdu zato, od 1. června až do třetího jste tam mohli shlédnout takové kapely, jako jsou ALL THAT REMAINS, ASKING ALEXANDRIA, ROB ZOMBIE, KORN, DISTURBED, COLDPLAY, BRING ME THE HORIZONT, SYSTEM OF A DOWN, AVENGED SEVENFOLD nebo SIMPLE PLAN. Jako na ochutnávku přináším alespoň několik live kousků:).

Nejsou tady videa od všech jmenovaných kapela, ale nu co, snažila jsem se najít vše, co šlo.

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek