Redhoti posílají ze studia datum vydání a název nové desky!

|
Redhoti posílají ze studia datum vydání a název nové desky!

Po měsících slibů a zaručených zpráv dostává novinka kalifornských velikánu Red Hot Chili Peppers jasnější obrysy. Basák Flea svědomitě zásobuje Twitter novinkama o právě točené desce a jeho poslední příspěvek zněl: "Nová Red Hot Chili Peppers nahrávka se nazývá……..I’m With You. Je to pro mě velká radost, 30. srpen je datum vydání nového alba Red Hot Chili Peppers."

Pozadu nechtěl zůstat ani bubeník Chad Smith, který se pochlubil s "Nová RHCP nahrávka vyjde 30. srpna …”I’m with you”.. Singl “The Adventures of Raindance Maggiebude v rádiích 18. července! Konečně, jeho čas!!" Chvilku poté příspěvek ale zase smazal.

V Evropě by měla být deska k mání o den déle, tedy 1. září. Producent zůstává, ověřený Rick Rubin, který s Papričkami spolupracuje už 20 let. S v pořadí desátou studiovkou pak RHCP pojedou světové turné přes Jižní Ameriku, Asii, Astrálii. V roce 2012 by se měli dostat přes Severní Ameriku i do Evropy a přivést nám náhradu famózního Johna Frusciante určitě neméně famózním Joshem Klinghofferem, který doteď dělal kapele jenom kytarové křoví. Dočkáme se taky legendární Sox on Cox, nebo už pánové dostali rozum?

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek