Sonisphere festival již tento víkend!

|
Sonisphere festival již tento víkend!

Kdo má lístky, rozhodně neprohloupil a kdo díky vysoké ceně nemá, rozhodně nebude litovat toho, když si nějaký odkoupí třeba i na festivalu od jednotlivců, kteří v zoufalosti prodat alespoň jediný, snižují původní cenu na neskutečně nízké částky. Který metalista by si nechal ujít jedinečnou show metalových legend, kterými jsou IRON MAIDEN a KORN! Ale i mimo tyto dva velikány se máme na co těšit. Pokud jsem Vás tam pořád dostatečně nenalákala, alespoň se můžete těšit na report, popřípadě i fotky z této velkolepé akce, které se tady objeví během příštího týdne.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek