Nová deska J.A.R. na j.a.ř.e? Omyl!

|
Nová deska J.A.R. na j.a.ř.e? Omyl!

U pražské kapely J.A.R., kterou má pod taktovkou vynikající hudebník Roman Holý, je známé, že vydává nové album každé 4 roky  - a to na jaře. Čekání to není krátké, ale rozhodně vždycky je důvod si chvíli posečkat. Letos měla vyjít na konci dubna nová deska s názvem Dlouhohrající děcka. Název je zcela zřejmý, kapela funguje už něco přes 20 let a v duši jsou stále děti. Ovšem nedávno zveřejnila, že album není kompletní. Přes prázdniny by se měl dokončit mastering a další věci a v září snad deska spatří světlo světa. Budeme doufat, že žádný další odklad se konat nebude, a  že to čekání bude stát za to. Před několika týdny byly uvolněny krátké nahrávky některých písníček a vypadá to velmi slibně. Na kompletní album si musíme ovšem ještě chvíli počkat. :)

 

Nahrávky si můžete poslechnout zde:

J.A.R. - Vidět boha - konec světa

J.A.R. - Kosti minulosti

J.A.R. - Stability

(skladby jsou ze stránek J.A.R.)

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek