Kerrang! Awards 2011 znají svoje vítěze

|
Kerrang! Awards 2011 znají svoje vítěze

Předevčírem probíhalo ve Velké Británii vyhlášení hudebních cen Kerrang!. Scott Ian z Anthrax a Corey Taylor z kapely Slipknot se stali moderátory letošního 18. ročníku.

30 Seconds To Mars získali dvě ceny, z toho za Nejlepší mezinárodní kapelu druhý rok po sobě. Kapela se připravuje na jedny z největších festivalů po Evropě.

The American Band, v čele se zpěvákem a hercem Jared Leto obdrželi cenu za Nejlepší singl - Huricane.

Ocenění legend šlo do rukou Ozzy Osbourne s Alice Cooper.

You Me At Six se stala Nejlepší britskou skupinou a byla korunována trojnásobnými držiteli tohoto ocenění - Bullet For My Valentine.

Bring Me The Horizon získali cenu za Nejlepší album za náhrávku There Is A Hell, Believe Me I've Seen It. There Is A Heaven, Let's Keep It A Secret.

My Chemical Romance obdrželi pouze jednu cenu, a to za Nejlepší videoklip k písni Na Na Na a to i přesto, že měla původně pět nominací.

Speciální ocenění Kerrang! za inspiraci získali Def Leppard, kteří jsou headlineři Dowload Festivalu. Na závěr nu-metalová kapela Korn byla uvedena do Kerrang! Síně slávy.

 

Na videu můžete vidět frontmana kapely 30 Seconds To Mars - Jared Leto, který nechává fanoušky, aby si osahali ocenění, které kapela získala.

Další žurnál

PEGAS OPOUŠTÍ HYPNOS

22. Květen 2018 10:31 |
Oficiální zpráva kapely:
... Zobrazit celý článek

Floex a Tom Hodge představují druhý singl ze společné desky i s remixem od Maxe Coopera

18. Květen 2018 13:29 |
Druhým singlem John Doe Arise Tomáš Dvořák (Floex) a britský producent Tom Hodge uvádějí společné konceptuální album A Portrait Of John Doe. Singl vydávají také s remixem od respektovaného producenta Maxe Coopera. Vydání alba u prestižního labelu Mercury KX (Decca Classics/Universal) je naplánováno na červen.
... Zobrazit celý článek

LEPROUS a AGENT FRESCO na Slovensku a v Česku

17. Květen 2018 10:59 |
LEPROUS (NOR), AGENT FRESCO (IS) 4.9.18 - Collosseum, Košice 12.9.18 - MMC, Bratislava 13.9.18 - Melodka, Brno www.obscure.cz
... Zobrazit celý článek

FEST CUP už tuto neděli aneb čtyři festivaly znovu poměří své síly

15. Květen 2018 14:32 |
20. 5. 2018 - Praha, Libeň - sportovní centrum Koráb Je lepší festival Brutal Assault, Obscene Extreme, Mighty Sounds nebo Czech Death Fest? S velkou dávkou nadsázky tuto otázku zodpoví už tuto neděli fotbalový turnaj FEST CUP 2018. Organizátoři každého z festivalů poměří své síly a schopnosti na fotbalovém hřišti v Praze Libni.
... Zobrazit celý článek

Madball vydávají nové album

9. Květen 2018 13:40 |
Newyorkští Madball vydávají nové album - For The Cause - vyjde 15. června u Nuclear Blast Records. Poslechněte si ukázku Old Fashioned.
... Zobrazit celý článek