Nightwish upřesňují vydání alba

|
Nightwish upřesňují vydání alba

Album "Imiginarium" má vyjít finsko-švédské pětici NIGHTWISH začátkem příštího roku - tedy pokud půjde vše podle stanoveného harmonogramu. Kapela momentálně dokončila mix a na podzim skladby čeká kompletní mastering. „Mohli bychom ty skladby zdokonalovat do nekonečna, ale člověk si prostě musí umět říct, kdy se zastavit a začít obdivovat krajinou. Ta se tentokrát skládá ze třinácti songů roztažených do pětasedmdesáti minut. Mezitím se postaráme o grafiku, dokončíme instrumentální a orchestrální verze desky, naplánujeme turné, dotočíme film a strávíme těch uplynulých pár týdnů audio mánie,“ upřesňujě informace hlavní mozek kapely, Tuomas Holopainen.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek