Čtvrteční koncert BMTH stávka neohrozí

|
Čtvrteční koncert BMTH stávka neohrozí

Čtvrteční koncert Bring Me The Horizon se dle čerstvého oznámení bude krýt s celorepublikovou stávkou dopravních odborů. Této nemilé zprávě proto bude muset čelit jak samotná kapela, tak stovky fanoušků, kteří se 16. června vydají do Prahy.

Jako pořadatelé koncertu chceme ubezpečit, že koncert není stávkou jakkoliv ohrožen a Bring Me The Horizon do Prahy dorazí a koncert odehrají. Co bohužel nemůžeme ovlivnit, tak to je doprava mimopražských fanoušků na koncert. Pokuste se tedy, pokud možno, předejít dopravním komplikacím, které ve čtvrtek hrozí a zvolit nejoptimálnější způsob dopravy na koncert.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek