Roxette revival zahrají v Metro Music Baru v Brně

|
Roxette revival zahrají v Metro Music Baru v  Brně

První český revival kapely ROXETTE, který vznikl díky věrnému fandovství hlavního interpreta nikoliv z komerčních účelů, jak jste u revivalů zvyklí! Je oficiálně podporován českým Roxette fan klubem.

Na jejich koncertě můžete slyšet jak největší hity tohoto švédského dua jako Sleeping in my car, Listen to your heart, It must have been love atd. tak i rarity jako Hey Mr. Dj! Můžete se o Roxette dozvědět mnoho informací dokonce i zákulisních z celé éry jejich působnosti.

To vše především i proto, že kromě letitého sledování vzorů, kontaktu s managementem dua a účasti na mnoha koncertech jak Roxette tak autorské kapely Per Gessla Gyllene Tider, je hlavní protagonista i vlastníkem oficiální licence od EMI Publishing, kterou mu sám Per Gessle poskytl na dvě cover verze skladeb z dílny jeho autorské kapely Gyllene Tider „En Sten Vid En Sjö I En Skog“ a „Ga&Fiska“. 

Nebudou chybět ani na nedělním jedinečném koncertě Roxette v Praze po jejich dlouholeté pauze a díky oficiálnímu pozvání k setkání se s Marií Fredericson a Perem Gesslem osobně u příležitosti tohoto koncertu, Vám tak zajisté předají jedinečnou atmosféru i při své show.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek