Poslechněte si ukázku z nové desky Marilyna Mansona

|
Poslechněte si ukázku z nové desky Marilyna Mansona

O zatím bezejmenné desce Marilyna Mansona toho zatím nevíme mnoho. Není ani jisté, zda opravdu vyjde už tento rok, nebo až ten příští. Dobrým znamením by mohl bý nedávno uveřejněný teaser nepojmenované a nikdy nevydané písně s pracovním názvem "I Am Among No One".

Dle kytaristy Twiggyho Ramireze půjde o "fantastickou, punk rockovou verzi jejich desky 'Mechanical Animals' z roku 1998 a k tomu jejich nejlepší desku zatím". Podle ukázky si nejspíš srandu nedělal.

Na ukázku se můžete podívat zde.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek