Born in Pripyat u ledu?!

Born in Pripyat u ledu?!

Po dlouhém a neúspěšném hledání zpěváka se Born in Pripyat rozhodli kapelu uspat... Tady je vyjádření samotné kapely:

Přátelé, kamarádi, fandové a fanynky,

Jak jste si jistě mohli všimnout, poslední dobou je tu ticho po pěšině. Nebudeme si lhát, hledání druhého Bekenda se nedaří. Proto jsme se po zralé úvaze rozhodli, že bude nejlepší dát Born in Pripyat na nějakou dobu k ledu. Zůstaneme v tvůrčím kontaktu, ale nebudeme prozatím slibovat nesplnitelné, není to k vám, milí fanoušci, fér.


Nepíše se to snadno, přeci jen, dva a půl roku krásnýho života, krátkohrající deska, tour po celé vlasti i u sousedů, první místo České rockové ligy.... Bylo to hezký...


Jenže kapela, to je jako bezrukej Bárt, sama se neudělá.. A než pořád čekat na zázrak, radši půjdeme zase dál..
Ještě jednou díky.. za všechno..

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek