I Don't Care Summer Tour zná další zastávku.

|
I Don't Care Summer Tour zná další zastávku.

Rattle Bucket jsou na svém unikátním letním akustickém tour (čti rozhovor) a přidávají do tourplanu další zastávku. "Brno v létě nemá větší festival, kde bychom mohli zahrát, ale neradi bychom ho ošidili s naším akustickým pouličním I don´t care summer tour. Takže pro všechny nadšence, zvědavce, kamarády, fanoušky... koncert v Brně je tu!!! Rozbalíme to na nejfrekventovanější brněnské ulici a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu" říká kapela na svém oficiálním profilu. Svojí účast můžeš potvrdit na ofiko eventu (zde).

Takže 28.6. Brno, Česká - 17.00h. Podrobné info na bandzone kapely.

Další žurnál

PEGAS OPOUŠTÍ HYPNOS

22. Květen 2018 10:31 |
Oficiální zpráva kapely:
... Zobrazit celý článek

Floex a Tom Hodge představují druhý singl ze společné desky i s remixem od Maxe Coopera

18. Květen 2018 13:29 |
Druhým singlem John Doe Arise Tomáš Dvořák (Floex) a britský producent Tom Hodge uvádějí společné konceptuální album A Portrait Of John Doe. Singl vydávají také s remixem od respektovaného producenta Maxe Coopera. Vydání alba u prestižního labelu Mercury KX (Decca Classics/Universal) je naplánováno na červen.
... Zobrazit celý článek

LEPROUS a AGENT FRESCO na Slovensku a v Česku

17. Květen 2018 10:59 |
LEPROUS (NOR), AGENT FRESCO (IS) 4.9.18 - Collosseum, Košice 12.9.18 - MMC, Bratislava 13.9.18 - Melodka, Brno www.obscure.cz
... Zobrazit celý článek

FEST CUP už tuto neděli aneb čtyři festivaly znovu poměří své síly

15. Květen 2018 14:32 |
20. 5. 2018 - Praha, Libeň - sportovní centrum Koráb Je lepší festival Brutal Assault, Obscene Extreme, Mighty Sounds nebo Czech Death Fest? S velkou dávkou nadsázky tuto otázku zodpoví už tuto neděli fotbalový turnaj FEST CUP 2018. Organizátoři každého z festivalů poměří své síly a schopnosti na fotbalovém hřišti v Praze Libni.
... Zobrazit celý článek

Madball vydávají nové album

9. Květen 2018 13:40 |
Newyorkští Madball vydávají nové album - For The Cause - vyjde 15. června u Nuclear Blast Records. Poslechněte si ukázku Old Fashioned.
... Zobrazit celý článek