Nová deska The Rabble je hotová!

|
Nová deska The Rabble je hotová!

Práce novozélandských pankáčů The Rabble na nové desce Life's A Journey jsou u konce a kapela čeká jen na práva k intru, které chtějí použít. Life's A Journey je třetí řadovka a po vedlejších projechtech zpěváka Chazze a bubeníka Rupeho je velmi očekávaná nejen u nich na ostrovech.

Na koncertní podobu alba si budou muset fanoušci ve všech zemích ještě počkat, protože podle slov bubeníka Rupeho, se kapela na na žádné turné zatím nechytsá díky finanční vytíženosti.

Singl Burning in the Fire je k poslechu na oficiálním youtube od konce března a album bude k dispozici zpočátku na iTunes a později v klasické CD podobě.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek