Hardrockoví Dilated pokřtí ve Futuru 5. hřích

|
Hardrockoví Dilated pokřtí ve Futuru 5. hřích

Rocková smršť se prožene 29.6. Pražským Futurem, kde pokřtí své CD pražská kapela DILATED.

Debutové album 5. hřích točila kapela až v ostravském studiu CITRON, kde vzniká velká spousta pokladů české rockové scény, od kapely Citron po Dogu a teď už i Dilated!

Jako host byla přizvána formace PANKIX, která nejenže s DILATED ledasco prožila, ale spojuje je i půvab, krása, zdánlivá nevinnost a něžnost zpěvaček, jež obě kapely provázejí. Zdání klame, holky, ať už z Pankix a především DILATED jsou nespoutané dračice, které to na podiu dokážou pořádně roztočit!

Přijďte se přesvědčit 29.6.2011 , od 19 hod do klubu Futurum, Praha.

Pro absentéry jsou nové kousky k poslechu na www.bandzone.cz/dilated a kapela k vidění na spoustě letních akcí, a to i na festivalu České a Moravské Hrady, což svědčí o její kvalitě.

www.dilated.cz

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek