SESTRY KAPLANOVÉ Z L.A. VÁS NA PRAŽSKÉ SEDMIČCE SEZNÁMÍ SE SVOU NOVOU KAPELOU PURO INSTINCT

SESTRY KAPLANOVÉ Z L.A. VÁS NA PRAŽSKÉ SEDMIČCE SEZNÁMÍ   SE SVOU NOVOU KAPELOU PURO INSTINCT

Sestry z kalifornského L.A., které byly zařazeny mezi 50. nejlepších nových kapel pro letošní rok podle časopisu NME se chystají na evropské turné. Vyražte si na solidní vejlet roku 2011 s kapelou Puro Instinct a úžasnejma peckama jako jsou Nite Jewel, Soldiers of Fortune a Teams vs. Star Slinger.

"Puro Instinct zní jako stříbrný had. Představte si, že byste pustili syčení nebo chřestění hada přes zesilovač nebo ho analyzovali pod mikroskopem a pak ho prostě vypustili na plný pecky do vesmíru. Znělo by to jako tahle goth parta z kalifornský pouště, která se jmenuje Puro Instinct, třpyt noční košile,strašidelný vibrace duchařského stolečku, které se linou z temnýho kouta pokoje.“ 

Loni label Mexican Summer úplně propadl sestrám Kaplanovým : Piper a Skylar, a jejich kapele Pearl Harbor, která se zaskvěla nádherným EP Something About the Chapparrals. Ale čas letí jak splašený mustang a už se píše rok 2011 a Pearl Harbor se teď jmenují Puro Instinct. Kolem Piper a Sky jsou najednou čtyři další hudebníci: Cody Porter, Jessie Clavin, Mike Baum a Crazy Murray – ti všichni hrají zamlžený a vířivý pop ještě o něco působivěji než kdysi. Představte si Fleetwood Mac, Bobb Trimble a Lush ve vířivce naplněné po okraj šampaňským -ale s mnohem více bublinkama a ještě hustší mlhou.

První singl Puro Instinct “STILYAGI” je tak skvělý možná i díky pomoci jejich fanouška a kamaráda jménem Ariel Pink, který je loni vzal s sebou na turné jako support Haunted Graffiti. Jeho doprovodné vokály se vznáší v ambientních oblacích, automatických bicích a dalších zvukových jiskrách a Piperin snový hlas slibuje “Ooooo-ooooo Stilyagi!.” Puro Instinct již vydali svůj dlouhohrající debut pojmenovaný Headbangers in Ecstasy a v srpnu je budete moci spatřit naživo i v Praze!!! 

Koncert Puro Instinct se odehraje 2.srpna v klubu 007 na pražském Strahově.

Vstupenky v síti Ticketpro za 200,- Kč + poplatky, na místě pak za 250,- Kč.

Více info na:

www.myspace.com/puroinstinct
www.klub007strahov.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek