There For Tomorrow - 'The Verge' Nové album a LiveSessions

|
There For Tomorrow - 'The Verge' Nové album a LiveSessions

Ak máte radi alternatívnu rockovú hudbu dnešnej generácie,  určite neprehliadnite tento album!
'The Verge' je naozaj cesta k hraniciam. Priam "jedným z najviac obohacujúcich hudobných zážitkov tohto roku" -[underthegunreview.net]

Skladby majú hlavne energický nádych a melódie vás dokážu chytiť za srdce. Texty ktoré vytvára prevažne hlavný spevák Maika Maile sú priam umelecké a budete sa nad nimi zamýšľať ešte dlho.
Gitarové riffy, melodické bicie a talentovaný hlas tvoria vášnivú hudbu ktorá očaruje stále viac ľudí každej generácie.
Ak ste fanúšikom kvalitnej hudby a ešte kvalitnejších hudobníkov venujte pozornosť tejto rarite "THE VERGE" vychádza už 28 Júna/Června '11.

There For Tomorrow nahrali vlastné live videá štyroch piesní z nového albumu. Nahrávky sú kvalitne spracované a takmer nerozoznateľné od cd verzie. A to je jedna z ich veľkých kvalít, sú zástancami hudby bez auto-tunu, čiže bez nejakej výraznej úpravy hlasu a nahrávky na albume.

There For Tomorrow - The Verge: Live Sessions

 

Part 1 // "Nowhere BLVD." Live

 

Part 2 // "Get It" -  Live

 

Part 3 // "Hunt Hunt Hunt"

Part 4 // "The Joyride"


There For Tomorrow - The VergeThere For Tomorrow - The Verge 2

Další žurnál

Rapper Scarlxrd se poprvé představí v České republice

Rapper Scarlxrd se poprvé představí v České republice

21. Duben 2018 14:31 |
Scarlxrd aka Maz, vlastním jménem Marius Listhrop je britský rapper, patřící k nové vlně mladých rapperů, jejichž tvorba se vyznačuje velmi agresivním beatem a emotivními texty, plnými hněvu a zoufalství. Přidáme-li k tomu Scarlxrdův charakteristický řev na hranici screama nebo časté střídání tempa, vznikne naprosto jedinečný hudební zážitek. Není divu, že nedílnou součástí jeho koncertů je stage diving a mosh pit, jaký známe spíše z koncertů metalcorových kapel.
... Zobrazit celý článek

Floex a Tom Hodge vydávají singl ze společného alba, oslavují příběhy obyčejného člověka

20. Duben 2018 14:23 |
Tomáš Dvořák (Floex) vykročil k dalšímu stádiu své tvorby a společně s britským producentem Tomem Hodgem připravil unikátní konceptuální album balancující na pomezí soudobé vážné hudby a elektroniky. Desku A Portrait Of John Doe ohlašuje pilotní singl Wednesday (Is The New Friday), který vychází společně s remixem od skotské kapely Hidden Orchestra. Vydání alba u prestižního britského labelu Mercury KX (Decca Classics/Universal) je naplánováno na červen.
... Zobrazit celý článek

Animals As Leaders vydávají živák

19. Duben 2018 14:44 |
Washingtonská djentová kapela Animals As Leaders vydává živé album s jednoduchým názvem "Live 2017",které vzniklo během jejich turné po USA.  Předobjednávky zde:
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL, KTERÉ OKOŘENÍ SESTAVU: LAIBACH, GREEN CARNATION NEBO PAIN OF SALVATION

19. Duben 2018 10:42 |
Aktuální update sestavy není běžným výčtem kapel, jaké byste na metalovém festivalu očekávali. Tentokrát jsme se zaměřili na exotické chutě, které velké davy metalových fanoušků běžně nekonzumují. Nicméně fanoušci Brutal Assaultu jsou výjimeční, a proto si zaslouží koření, co doplní metalový základ naší sestavy.
... Zobrazit celý článek