Hlavními hvězdami DOBYTÍ JIŽNÍHO PÓLU budou Prago Union + Live Band a Basta Fidel.

|
Hlavními hvězdami DOBYTÍ JIŽNÍHO PÓLU budou Prago Union + Live Band a Basta Fidel.

Letošní 11. ročník DOBYTÍ JIŽNÍHO PÓLU se uskuteční 9.9.2011 v KC Zahrada na pražském Jižním Městě a jeho hlavními hvězdami budou hip-hopoví Prago Union, kteří vystoupí s živou kapelou, a Basta Fidel, hrající ska obohacené o prvky šansonu a balkánské hudby. Otevření hlavní stage v 19:00 bude pro změnu patřit punk rocku a to pražským kapelám The Unholy Preachers a Dreadrot.

Program bude opět doplněn o venkovní hip hop stage, na níž dostanou prostor především méně známí začínající hip-hopoví umělci.

Vstup na celou akci, která začíná již ve 14:00, bude jako vždy zdarma.

Festival pořádá organizace Proxima Sociale, o.s. na Jižním Městě od roku 2001, aby jeho prostřednictvím propagovala své sociální služby. Ty jsou zaměřeny zejména na děti a mládež.


www.pragounion.cz

www.bastafidel.cz

www.proximasociale.cz

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek