Cancer Bats začínají psát nový materiál

|
Cancer Bats začínají psát nový materiál

Mezi kapely, které byste si rozhodně na letošním Rock For People neměli nechat ujít, rozhodně patří i kanadská hardcore punková partička Cancer Bats, která je u nás skoro jako doma. V posledním rozhovoru frontman kapely Liam Cormier prozradil, že kapela pomalu začíná psát nový materiál.

Podle Liama to bude pozitivní album, kde budou přítomné vlivy kapely  Black Sabbath - "Heavy as fuck, but , but no more negative vibes. I’ve got none left in me," řekl Liam.

Na nové album si však budeme muset ještě počkat, protože ho kapela zřejmě vydá až v roce 2012.

Cancer Bats se na Rock For People představí v úterý 5.7, od 16:00 na T-Music Stage.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek