Přeštěnice Fest letos přivítá Vanilla Sky

Přeštěnice Fest letos přivítá Vanilla Sky

Přeštěnice Open Air Musicfest se během deseti let své existence stal festivalou stálicí nejen v jižních Čechách, ale v celé České republice. Jeho pozici na letošním 11. ročníku potvrdila hlavní hvězda festivalu italská kapela Vanilla Sky, která se proslavila zejména díky coververzím slavných rádiových hitů Rinahhy a Lady Gaga.

Mimo jiné se na festivalu budete moci pokochat další zahraniční hvězdou Karamelo Santo z Argentiny, nebo z domácích stálic například Anetou Langerovou či Tomášem Klusem, Mig 21 a především více než legendární undergroundovou kapelou Plastic People of The Universe.

Festival začíná neoficiálně 7.7. a párty je free. 8.7. - 9.7. je oficiální program (zde na webu) na který se dostanete za cenu 650,- Kč na oba dny, jednotlivě po dnech pak za 350,- děti do 12. let za 100,- Kč. A vozíčkáři zdarma.

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek