Krásnej Fest 2011 v Krásném Dvoře

Krásnej Fest 2011 v Krásném Dvoře

V česku, krom velkých festivalů, mají celkem velký úspěch i menší, regionální festiválky. Mnohdy mají i větší odezvu než fest na evropské či světové úrovni. Kubová scéna, to je právě to, co dostává na těchhle akcích největší prostor. Kašlat na české radio-friendly headliners. V tomhle je síla malého festivalu. Tyhle festivaly nevymřou, nezkrachují protože nemají na čem. Klubové, začínající kapelyy zde budou stále a stále budou chtít pohromadě hrát.

Jedním z oněch, pohodářský a již z názvu jasný, celkově krásný fest, se uskuteční v Krásném Dvoře u Podbořan (Ústecký Kraj) a jmenuje se Krásnej Fest. Vidět a slyšet na něm budete moci Granade Tete, Nucený Výsek, Ape Town nebo Dirty Blondes.

To všechno za 50,- od 18. hodin, 22. července!

 

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek