Italští BLOODY BEETROOTS přijedou v září roztancovat Prahu!

|
Italští BLOODY BEETROOTS přijedou v září roztancovat Prahu!

V současnosti velmi vyhledávané a populární elektronické a taneční duo nazvané The Bloody Beetroots vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru 8. září 2011.

Kapela sestává z producenta Boba Rifa, jinak známého pod pseudonymem Sir Bob Cornelius Rifo, a DJe Tommyho Tea, alias Isaaca. Hudba těchto “krvavých řep,” jak lze jejich název přeložit do češtiny, je extravagantním a odvážným mixem rebelující indie-elektroniky. Tato kapela take pracovala s mnoha známými umělci, hudebníky a filmaři. Jejich poslední takováto umělecká spolupráce proběhla při tvorbě klipu Romborama s animátorem Bennetem
Pimpinellou. Jejich tvorba byla prezentována i na letošním českém Anifestu v Teplicích.

Duo Bloody Beetroots, které obvykle vystupuje v celoobličejových maskách, je známé také tvorbou remixů skladeb různých známých i méně známých umělců, jako jsou například Chemical Brothers, Metallica, Britney Spears a mnoho dalších. Jejich návyková a unikátní fúze elektro-house a punk-rocku posouvá skutečně všechny hudební hranice, a Bloody Beetroots jsou jednou z nejžádanějších uměleckých formací na současné hudební scéně.

“Jsme naprosto nadšeni, že můžeme The Bloody Beetroots přivítat v Praze. Tito chlapíci vždy předvádějí dechberoucí představení, které všechny návštěvníky koncertu naprosto unese!” řekl jeden z představitelů Fource Entertainment, promotérské společnosti, která The Bloody Beetroots v Čechách představí.

Vstupenky jsou v prodeji od středy, 25.5., a lze je zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro, a také přímo v Lucerna Music Baru.

Událost má i svoji fanpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace zde:
https://www.facebook.com/event.php?eid=215351315153649

Přijďte se nechat přenést do jiných sfér s The Bloody Beetroots do Lucerna Music Baru ve čtvrtek, 8. září!

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek