V Praze se bude swingovat ve velkém

V Praze se bude swingovat ve velkém

"Česko slovenský galakoncert k 85. narozeninám jazzové a swingové legendy Tony Bennetta"

23.7.2011, 20:00 h. – Staroměstské náměstí, Praha

Americký zpěvák Tony Bennett je jednou z největších legend světové populární hudby a swingu. Jeho nejlepší přítel Frank Sinatra o něm kdysi řekl, že podle jeho mínění je nejlepším zpěvákem showbusinessu. Dodnes swinguje, dodnes jeho hvězda září a v letošním roce se v plné umělecké síle dožívá úctyhodných 85. narozenin. K tomuto významnému jubileu se rozhodl mladý český swingař Jan Smigmator společně s organizátorem Petrem Hozmanem připravit velký galakoncert a společně s Big Bandem Gustava Broma, Jitkou Zelenkovou, Felixem Slováčkem, Milanem Kašubou, Peterem Lipou, čerstvou držitelkou ceny Thálie Dashou, saxofonistou Jaroslavem Jakubovičem, Swinging Triem a Karlem Gottem vzdát hold svému velkému pěveckému vzoru a přes oceán mu poblahopřát k jeho významným narozeninám. Galakoncertu „POCTA SWINGU“ udělilo svoji záštitu americké velvyslanectví a uskuteční se s laskavým svolením a podporou Hlavního města Prahy 23.7.2011 na Staroměstském náměstí, které bude od 20:00 hod. patřit výhradně jazzu, swingu a žijící legendě Tony Bennettovi.

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek