Do Plas se chystá tradiční Czech Rock Block

|
Do Plas se chystá tradiční Czech Rock Block

Po nejasnostech, které provázely přípravy letošního osmnáctého ročníku festivalu Czech Rock Block, můžeme oznámit, že i po odstoupení hlavního partnera, který se dostal do finančních potíží, se festival bude konat v obvyklém termínu a na obvyklém místě, tedy 5. – 6. 8. na Velké louce v Plasích na severním Plzeňsku. Přestože se nám nepodařilo uzavřít smlouvu s jiným partnerem, udělali jsme pro fanoušky rockové muziky maximum, aby se akce mohla uskutečnit. Jediné, co se tedy oproti minulým ročníkům změní je značka oficiálního piva festivalu, kterým se pro letošek stane Gambrinus a samozřejmě vystupující kapely.

Na co se tedy rockeři mohou v Plasích těšit? Především na exkluzivní, jediné vystoupení nejlepší české kapely KABÁT v západních a jižních Čechách. Ten přijede v „plné polní“ se strhující show, kterou předvede na pódiu, na němž v loňském roce v rámci festivalu Sonisphere vystupovaly takové hvězdy jako Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax nebo Alice In Chains. Tato stage se bude stavět celých pět dnů! Kabát v čele se zpěvákem Pepou Vojtkem předvede regulérní koncert v délce devadesáti minut během kterých zahraje největší hity své kariéry. Celá scéna, na které bude tato hvězda a i ostatní účinkující vystupovat bude sestavena z obrovských LED stěn s řadou vizuálních efektů, což zaručuje v podání Kabátu další nevšední zážitek a koncert tak bude diametrálně odlišný od toho, co diváci mohli vidět a slyšet na turné Banditi di Praga. Navíc Kabát slíbil v rámci festivalu uspořádat autogramiádu.

Kabát samozřejmě nebude jediným účinkujícím na letošním Czech Rock Blocku. Kromě něho se představí osvědčené festivalové jistoty jako Alkehol, Walda Gang, Arakain, Harlej, Debustrol, Mandrage, E!E nebo Rybičky 48. Jak se také stalo při minulých ročnících tradicí, Czech Rock Block letos nabídne rovněž B scénu, která odstartuje už v pátek vystoupením kapel jako Root, SPS, Merlin, Panychida, Dva a půl cvrčka nebo Fata Morgana. Sobota bude na „béčku“ patřit jak veselým formacím typu Skavare Flascheta, Žádnej strach ale i tvrdším kapelám jako Mortifilia, F.O.B., Fleshless nebo Tortharry.

Právě v těchto dnech, od 8. června na našich stránkáchwww.czechrockblock.com, rozjíždí on-line předprodej za atraktivní cenu 550,- Kč. Tato akce bude trvat do 20. července. V jejím rámci si zájemci mohou objednat také vstupenku do VIP baru, odkud budou moci pohodlně sledovat celý průběh akce. Cena tohoto lístku je 1.000,- Kč. Počet míst je kapacitně omezený. V těchto dnech startuje také regulérní předprodej na obvyklých místech za cenu 600,- Kč. Vstupenku si zájemci budou moci koupit i na místě za sumu 700,- Kč. Fanoušci, kteří by chtěli vidět pouze páteční program, si mohou koupit vstupenku za 100,- Kč. Věříme, že letošní ročník s Kabátem v čele zaujme všechny rockery, kteří pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

 

Další žurnál

Mare vypustili novou skladbu

26. Červen 2018 14:05 |
Ikony norského UG black metalu Mare vypustili novou skladbu, Nightbound, z chystaného debutového alba Ebony Tower, které vyjde 23. srpna 218 na festivalu Beyond The Gates v Bergenu, kde kapela taktéž vystoupí. Album vyjde u Terratur Possessions.  
... Zobrazit celý článek

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek